balt-tur
 
wiejgora.JPG
 
 

hotel ozone

Sopot

liczba miejsc noclegowych: 85

Obiekt położony jest tuż przy głównej arterii komunikacyjnej, prowadzącej z Gdańska do Gdyni w samym sercu miasta. Na przełomie 2017 i 2018 roku obiekt przeszedł kapitalny remont. Naszym Gościom proponujemy 42 pokoje, co-working room, saunę suchą i infrared.

villaozone.pl

 
darksmall__U7A5707.jpg
pałac-wiejce-1.jpg
 

pałac wiejce

wiejce, koło poznania

Liczba miejsc noclegowych: 140
XIX pałac wraz z przyległym majątkiem dysponuje dziewięcioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 960 m². Posiadamy 64 pokoje. Na terenie majątku ziemskiego znajduje się oranżeria o powierzchni 350 m² która mieści do 200 gości, stajnia, powozowania, rządcówka, folwark oraz domek ogrodnika.

wiejce.pl

hotel opera & spa

sopot

Liczba miejsc noclegowych: 45
3 gwiazdkowy hotel położony pośrodku lasu koło Opery Leśnej w Sopocie, 15 minut piechotą od dworca. Jest to urokliwe i spokojne miejsce oddalone od codziennego zgiełku i tłumów turystów przebywających w Sopocie. Posiada 24 pokoje, spa z jacuzzi, gabinetami i dwoma saunami. Znajduje się tu także restauracja Symfonia Smaków.

hotelopera.pl

symfoniasmakow.pl

 
bw_op3.jpg
bwmiramar.jpg
 

hotel miramar

sopot

Liczba miejsc noclegowych: 240
Hotel Dom Turysty Miramar znajduje się na malowniczym wzgórzu schodzącym do plaży i otoczony jest zielenią. Posiada sześć sal konferencyjnych oraz parking.

hotelmiramar.pl

feel well resort

jastrzębia góra

Liczba miejsc noclegowych: 85
Usytuowany jest w Jastrzębiej Górze (ok. 50 km od Trójmiasta) – atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości o walorach klimatycznych, przyrodniczych i turystycznych. Hotel posiada basen, dużą salę gimnastyczną oraz gabinety: masażu ręcznego (6 stanowisk), zabiegów wodnych (bicze szkockie, masaż podwodny, jacuzzi), zabiegów wspomagających odchudzanie: masaż limfatyczny, odchudzanie termiczne, golf termoslim, elektrostymulacja Pokoje 1-, 2-, 3- osobowe oraz apartamenty.

feelwellresort

 
jgfoto.jpeg
 

"
Dla nas hotelarstwo to nie tylko tradycja ale przede wszystkim innowacyjność. Wychodzenie oczekiwanion naprzeciw.

"